• Новак
ArtToFrames 9x32 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.25 Custom Дрво Постер Рамка е Орев, за Вашиот Уметност или Фотографии, 2WOM83626-450-9x32

ArtToFrames 9x32 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.25 Custom Дрво Постер Рамка е Орев, за Вашиот Уметност или Фотографии,

Оценка на стоката:
DEN 2274.96

Достапност
Производот е достапен

Доаѓа со Styrene и Жица Виси Сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво - оваа една од еден вид обичај слика рамка ќе се зајакне било парче на уметноста ќе се стави во тоа!Ве молиме Забелешка : Вистинската боја и дрво жито може да се разликуваат во зависност од намали на дрво и дрво боја.За други бои и стандардни големини во оваа рамка стил пребарување 'WOM83626-450-4x6' на.com.Се вклопува 9x32 инчен Фотографии!Реалната големината на Рамката (заврши големина) е 11x34 инчи и рамката е 1.25 инчи широка и 0.75 инчи висок.Оваа рамка има .25 инчен усна и 0.5000 инчен rabbet (простор помеѓу усна и назад на рамката).Оваа рамка не е вие генеричка Слика рамка, но сопствен дизајн кој вие нема да најдете никаде на друго место.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста