• Новак
Марка Ликовна Уметност, 'Rosette III Индиго' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио

Марка Ликовна Уметност, 'Rosette III Индиго' Платно Уметност од Диви Apple Портфолио

Оценка на стоката:
DEN 2342.40

Достапност
Производот е достапен

Артист : Диви Apple Портфолио.Предмет : Уште Живот.Стил : Модерна & Современата.Опис : еден опис на rosette на индиго позадина.Направени во САД - SIZE - 35x35. Диви Apple Портфолио Фотографија сведочи за заеднички напори на нашите талентирани и креативни дизајнери и уметнички директори.Користење пронајдени објекти, документи, фотографии и гроздобер уметност, работа на нашиот студио адреси струја дизајн трендови.Нашите дизајнери се Лори, Chester, Gretchen Сиво-Buchanan, Moira Hershey, Мајк Schick, Сју Schlabach, Лаура Маршал, Сара Адамс и Марија Урбани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

A4 Портфолио Случај/Уметник,Архитект,Дизајнер,Внатрешни работи Дизајнер,Музичар/Носи Торба со простор за Презентација Материјали,Цртежи,Клиентот

DEN 0.00

Направен во Јапонија.Надворешните димензии : 13.77 во x 9.96 во x 1.968 n Тежина : 0.606 lbs.Направен во Јапонија.Надво

Веста