• Новак
Ретро Damask Позадина Перење Забавува со Drawstring Затворање Рачки-Расклопна Перење Кошница за Детска Соба на Семејството Складирање, Играчка за Складирање

Ретро Damask Позадина Перење Забавува со Drawstring Затворање Рачки-Расклопна Перење Кошница за Детска Соба на Семејството

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Димензии : висина 13.8 инчи, со дијаметар 17.3 инч.Високо-квалитетни материјали : Optimum Оксфорд ткаенина материјал, мазна и текстура.Дизајн : прашина-доказ drawstring затворање дизајн на врвот може да се сместат облека и играчки за долго време без паѓа пепел, кој може да ја спречи вашата облека од паѓање за време на транспортот во перална.Тоа може да биде укината за складирање, и двете страни се дизајнирани со интимни рака ремени за лесен транспорт.Мултифункционален : кошница погоден за населението за чување валкана облека.Тоа е сместени во детската соба на продавница за играчки, книги и други предмети за домаќинството да се задржи дома чиста и уредна.Како подарок : Божиќ, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките и други празник подароци, обезбедуваат практична и креативна внимателен подароци за мајки, татковци, колеги, пријатели или себе си.повеќекратна употреба : Кога не е во употреба, перење кошница лесно може да се здипли да се зачува простор.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, campers, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории, и да се приспособат на промените на облека, детски играчки, закуски и дребулии.перење водич : препорачливо е да се мијат со рака, наместо на белење.Напомена : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1-2cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста