• Новак
Г. U. S. Сите-во-Едно Станица за Полнење, Помошник, и Десктоп Организатор - Повеќе Бои на Располагање. за Лаптопи, Таблети, Телефон и погоден за носене Технологија

Г. U. S. Сите-во-Едно Станица за Полнење, Помошник, и Десктоп Организатор - Повеќе Бои на Располагање. за Лаптопи, Таблети,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

НАЈДОБАР СТАНИЦА за ПОЛНЕЊЕ И ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР Нашиот сите-во-едно иновативни станица за полнење и десктоп организатор им овозможува на клиентите да ги организира сите на своите секојдневни уреди од телефони и рачни часовници да се очила за сонце и таблети.Наместо на купување на една станица за полнење И десктоп организатор, нашиот дизајн ги спојува најдоброто од двата светови, и се грижи клиенти останете организирани со трајни и функционална организаторот.ЕЛЕГАНТЕН ЦРН FAUX КОЖА Нашите десктоп организатор е дизајниран во faux кожа, која додава на еден софистициран и професионален изглед на организаторот, што го прави совршен прилог на било која канцеларија или дома простор.ПОЛНЕЊЕ ДО 5 ПРЕДМЕТИ одеднаш, ВКЛУЧУВАЈЌИ ЛАПТОП - Нашиот единствен патент дизајн, има лесен пристап оддел во куќата на моќ лента (види слика).Повеќето полнење станици на пазарот се стриктно за USB електроника.Нашите дизајн овозможува за 5 предмети да се наплаќа ВКЛУЧУВАЈЌИ лаптоп, со само ЕДЕН мозок, само го постави и вклучете го.Лесно да се постави.Димензии 9.5"L x 16"W x 8.75"H Ограден простор за моќ лента : околу 8.5"W x 2"L x 6"Х. Наплатат и да ги чува сите вашиот десктоп технолошки уреди и потреби на едно место!Ова добро дизајнирани организаторот има различни големина прегради за да ги задоволи сите десктоп складирање требаскривам вашата е-пошта, држете го вашиот копчињата, полнење телефони, таблети, лаптопи, погоден за носене техничка опрема и повеќе!Со внатрешна преграда за да скриете powerstrip и разни вграден кабел за управување со дупки да навивам далеку сите неуредна канапи, овој компактен организаторот може да се наплаќаат до 6 технолошки уреди и ќе го задржи вашето биро средена!На Сите-во-Едно Станица за Полнење е достапен во четири различни домот завршува : 100% браун вистинска кожа, црна leatherette, еко-пријателски бамбус, и бела висок сјај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста