• Новак
Управувачот Тример Тркала 10 парична Казна 31A-F

Управувачот Тример Тркала 10 парична Казна 31A-F

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Carbo-Дент 10" Засилен Парична Казна Тример Тркала.Превозот Wgt. : 1 lb [0.5 Kg].Единица Димензии : 10" [25cm] дијаметар.Карактеристики * Carbo-Дент 10" Засилен Парична Казна Тример Тркала * Превозот Wgt. : 1 lb [0.5 Kg] * Единица Димензии : 10" [25cm] дијаметар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста