• Новак
Организира Ѕвезда Boho Складирање Коцки Set | 3 Голем Расклопна Trapezoid Украсни Корпи за Организирање со Памук Јаже Справи | се Одлични за Плакарот, Полици, Облека, Играчки

Организира Ѕвезда Boho Складирање Коцки Set | 3 Голем Расклопна Trapezoid Украсни Корпи за Организирање со Памук Јаже Справи

Оценка на стоката:
DEN 575.76

Достапност
Производот е достапен

ДОСТАПЕН ВО 2 УДОБЕН ГОЛЕМИНИ : Дека е во право, нашата мулти-цел ткаенина кутии биле како погоди дека ние направивме за нив во 2 големини (и 3 бои) : Мали и Големи.Мали мерки 13 x 11 x 8.3 инчи и Голем има отстранлив divider во средината и мерки 19.7 x 11.2 x 8.5 инчи.ТОА ЌЕ ВИ ПОМОГНЕ да ЗАШТЕДИТЕ на ПРОСТОР НАД СИТЕ : ова Можете да го користите око-фаќање на свитлива кошница каде било да се организира, Тоа е совршен за полица кошеви, плакарот кошеви, расадници, складирање плакарот кутии, перење соби, складирање кошница, кујни, и повеќе.На trapezoid дизајн ви овозможува лесно да го видите она што е внатре.НАШАТА ДЕКОРАТИВНА КУТИЈА ПОСТАВЕНА Е ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Покрај тоа што е одлична дизајн, ќе видите дека кошеви за полиците се многу добро направени во право кога ќе ја отворите кутијата.Сè, од дебел памук јаже за поддршка на дното е дизајниран за долговечност.ЛИСТА НА ОНА што ЌЕ МОЖЕ да се сместат во ВНАТРЕШНОСТА Е БЕСКРАЈНА : Овие плакарот чување на кутии се совршени за уредно чување на играчки, пелени, книги, списанија, празник украси, пешкири, облека, шминка, toiletries, кујнски прибор, и многу повеќе.ПОСВЕТЕНА НА ПРАВЕЊЕ на НАШИТЕ КЛИЕНТИ СРЕЌНИ : Ништо не ни дава повеќе среќа тогаш кога клиент ни кажува колку многу ги сакам нашите производи.Ние се стремиме кон тоа, со секој клиент.Ако имате некое прашање/загриженост ве молиме да ги споделите со нас, па ние може да се направат нештата десно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста