• Новак
Cellcosmet Ултра од Витално значење Светлина од 50 ml / 1.6 оз

Cellcosmet Ултра од Витално значење Светлина од 50 ml / 1.6 оз

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Изнесам својата природна убавина со леснотија и деликатес на овој емулзија со невообичаени својства.Со својот супер-концентрирана доза на стабилизира мобилната екстракти (24%), Ултра од Витално значење Светлина дава на вашата кожа на интензивно свежи и прозрачна убавина.Тоа е компанијата потпис нега на кожата, сега се достапни во светло верзија, со свиленкаста текстура, дека revitalises вашата кожа и ја заштитува од надворешни елементи.Вашата кожа е поцврст и брчки и изразување линии се видно редуцирани.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста