• Новак
100pcs М4-0.7 мм Нерѓосувачки Челик Плоштадот Ореви ,Метрички Груб Навој

100pcs М4-0.7 мм Нерѓосувачки Челик Плоштадот Ореви ,Метрички Груб Навој

Оценка на стоката:
DEN 227.76

Достапност
Производот е достапен

[НАВОЈ ГОЛЕМИНА] - M4 x 0.7 мм. [МАТЕРИЈАЛ] - не ' Рѓосувачки Челик. [ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ]- 100 Парчиња М4 Нерѓосувачки Челик Плоштадот Ореви. [ФУНКЦИЈА] -Различни видови на плоштадот ореви,со цел да се застане исклучување на материјал за да ви овозможи лесно заварување пенетрација. [ПРИМЕНА] - Широко се користи за индустриска машина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста