• Новак
Ladieshow Водоотпорен Салата Спортски Работи Armband Телефон Рака Торба 6.6 Инчи Телефон Рака Торба Бенд за Џогирање Велосипедизам(Сива)

Ladieshow Водоотпорен Салата Спортски Работи Armband Телефон Рака Торба 6.6 Инчи Телефон Рака Торба Бенд за Џогирање Велосипедизам(Сива)

Оценка на стоката:
DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен

【Водоотпорен Материјал】Направени од водоотпорен најлон и canva материјал, вие не мора да се грижите за добивање на вашиот телефон во влажни дожд. 【Одговара 6.6 инчи Екран】телефонот џеб е погодна за телефонски екрани до 6.6 инчи.Таписерии изработка, прекрасен изглед дизајн. 【Лесен за Употреба】Кука и јамка дизајн, лесен и едноставен за инсталација, обезбедување на добро користење на искуство. 【Патент Џеб Дизајн】Единствен патент џеб дизајн, може да се стави слушалки, кредитни картички, копчиња, пари и други мали делови. 【Широк Апликации】Многу погоден за повеќето спортски активности, како што се џогирање, трчање, велосипедизам, качување, крстови, обука, планински велосипедизам, теретана и така натаму.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста