• Новак
FANURY Диносаурус Играчки,12 Диносаурус Бројки w/ Активност се Игра Мат, Дрва & Повлечат Диносаурус Автомобили, Вклучувајќи Т-Рекс, Triceratops, Диносаурус Подароци за 3 4 5 6 7 Г?

FANURY Диносаурус Играчки,12 Диносаурус Бројки w/ Активност се Игра Мат, Дрва & Повлечат Диносаурус Автомобили, Вклучувајќи

Оценка на стоката:
DEN 1039.20

Достапност
Производот е достапен

Супер Вредност Диносаурус Playset - Ова е комплетен сет на 12 4"диносаурус акција фигури, 8 дрвја, 4 повлечат диносаурус автомобили, како и огромна активност диносаурус игра мат дека и децата можат да создадат свој јура светот и подобрување на нивните вештини за истражување во ова Јура авантуристички патување.Совршен диносаурус играчки за деца на возраст од 3-5. Safe Реални Диносаурус Фигури - Ова Дино Playset вклучува Т-Рекс, Stegosaurus, Triceratops, Allosaurus, Parasaurolophus, Pterodactyl, diplodocus, Spinosaurus, Suchomimus, Dimetrodon, Gastonia, Therizinosaurus во вкупно 12 диносаурусите.Сите диносаурусите се нетоксични со рачно насликани занает за да се обезбеди безбедно и издржливост.Надгради Голема Активност Playmat - 31.5" x 27.6"активност мат е изработен од мека не-плетени ткаенини текстура, наместо на тенки ПВЦ, многу издржливи и доволно голем за 2 до 3 играчи да се истражуваат Јура парк заедно.Со додадена модерна патот песни функција, децата може да се игра повлечете назад диносаурус автомобили и да научат за сообраќајни информации.Образовни Диносаурус Играчки - Диносаурус играчки сет ќе предизвика часа на креативни и имагинативни игра како вашите деца да си играат со митски суштества од праисториски времиња!Тоа е одличен образовни играчка која ќе ги учат вашите деца соработка со своите пријатели и ќе предизвика часа на имагинативна игра.На големо внимание на детали и реални потези се направи овој диносаурус игра подарок сет на Дино Љубовник.Совршен Диносаурус Подароци за Децата - Доаѓа со светло & здрав случај со рачка, лесен за носење и чување на сите делови од затворен на отворено.Забава родител-дете тепих игра го прави диносаурус игри популарни меѓу диносаурус љубовници, Таа е совршен подарок за 3 4 5 6 7 години деца, момчиња и девојки на Роденден, Божиќ, Празници, Децата е Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Нова Година, или Импулс подарок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста