• Новак
Playbill од Чекајќи во Крилја глуми Lauren Bacall Рузмарин Харис Barnard Хјуз Dana Ivey Crista Мур

Playbill од Чекајќи во Крилја глуми Lauren Bacall Рузмарин Харис Barnard Хјуз Dana Ivey Crista Мур

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Лорен Bacall.Рузмарин Харис.Barnard Хјуз.Dana Ivey.Crista Мур.Некои набори на Предната Маска на ова Отворање Ноќ Playbill од Чекајќи во Крилја глуми Lauren Bacall Рузмарин Харис Barnard Хјуз Dana Ivey Crista Мур Напишано од Noël Кукавица** Ова е Playbill од Чекајќи во Крилја.Ѕвездите на овој нов производство на игра се Lauren Bacall и Рузмарин Харис .На Playbill има некои набори на Предната и Задната Корица .На Playbill е со датум од 16 декември 1999 година. Постои Отворање Ноќ кредитна на насловната страница.Во режија на Мајкл Langham.Целосна Фрлија вклучуваат Lauren Bacall Рузмарин Харис Викторија Boothby Амелија Кембел Елена Carroll Patricia Conolly Ентони Cummings Bette Henritze Barnard Хјуз Dana Ivey Collin Џонсон Симон Џонс Sybil Линии Crista Мур Рузмарин Марфи Geddeth Смит Хелен Stenborg Елизабет Вилсон екранот во Мирување : заводот за социјални дејности Томас Understudies : Ненси C. Evers Collin Џонсон Sybil Линии Stina Нилсен , Geddeth Смит.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста