• Новак
Lenox Тоскана Класици Постапува Кригла Пиво

Lenox Тоскана Класици Постапува Кригла Пиво

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направена од не-води кристал.Машина За Миење Садови Безбедно.Мерење на капацитетот на 28 унци.Издржливи Не-На Чело На Европската Кристал.Висок-Квалитет На Изработка.Кршење На Замена Програма.Машина За Миење Садови Безбедно.Направена од високо-квалитет не-води кристал, ова Тоскана Класици Постапува Кригла Пиво прави голема housewarming или groomsmen подарок.Има 28 унци од вашето омилено пиво.Нашите Тоскана Класици колекција е сè што ви треба.Совршен за забавни со пријатели или одржување на добро порибено дома бар, Тоскана barware секогаш е функционална, трајни и елегантен.Кој асортиман на класичен и уникатни форми, на Тоскана Класици колекција, исто така, вклучува и прибор за послужување пијалоци и лентата за алатки.Направена од највисок квалитет не-на чело на Европската кристал, Тоскана Класици barware ќе стане главен во вашиот дом за годините што доаѓаат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста