• Новак
12oz Кригла Пиво Штајн Стакло Образовани БОЛЕСТ Смешно Студент на Постдипломски Дипломирањето

12oz Кригла Пиво Штајн Стакло Образовани БОЛЕСТ Смешно Студент на Постдипломски Дипломирањето

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

12oz Кригла Пиво Штајн Стакло Образовани БОЛЕСТ Смешно Студент на Постдипломски Дипломирањето.Топ Дијаметар : 3 1/8" Дното Дијаметар : 2 7/8".Максимален Дијаметар : 4 3/4".Висина : 5 5/8".Стакло направени во САД. 12oz Кригла Пиво Штајн Стакло Образовани БОЛЕСТ Смешно Студент на Постдипломски Дипломирањето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста