• Новак
KESOTO 1 Парче Piezo Керамички Трансдуцерот Диск Трансдуцерот Почиста

KESOTO 1 Парче Piezo Керамички Трансдуцерот Диск Трансдуцерот Почиста

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Возење Режим : Piezoelectric Тип.Дијаметар : 10мм/0.39 инч.Материјал : Керамички.Poduct : Piezo Керамички Трансдуцерот Диск.Опис : - Poduct : Piezo Керамички Трансдуцерот Диск - Материјал : Керамички Дијаметар : 10мм/0.39 инчен Возење Режим : Piezoelectric Type Package Вклучува : 1 Парче Piezo Керамички Трансдуцерот Disc Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста