• Новак
Tremendo Acacia Пица Кора, Големи Дрвени Пица Гребло, Пица Сечење Одбор, Служат Лента со Справи за Домашна Пица, Леб, Крекери, и Сирење, 14 Инчен

Tremendo Acacia Пица Кора, Големи Дрвени Пица Гребло, Пица Сечење Одбор, Служат Лента со Справи за Домашна Пица, Леб, Крекери,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Премиум Материјалот】-Нашите пица шпатула е направен од високо-квалитет acacia дрво, со убави бои и текстури.Секое парче дрво е внимателно избран и има уникатна текстура.Сите текстури се природно се произведува. (Висок-квалитет на кожа lanyard вклучени.). 【Заострените Раб& Мазна Рачка】-Tremendo е пица/сирење одбор е направена со ергономски дизајн, го прави лесно да се лажичка пица во или надвор од шпоретот, великодушни се справи ви овозможува да го држат повеќе цврсто и лесно да се движите вашиот пица помеѓу рерна и маса. 【Голема Големина】-17.5 Инчен(L)x 14 Инчи (W)x 0.6 Инчен (H), особено погоден за домашна пици на 14 инчи и подолу.Оваа дрвени пица одбор има живи боја, текстура, природно стане вашата кујна како декорација по виси на ѕидот. 【Повеќенаменски& Реверзибилна】-Ова екстра-големи дрво одбор може да се користи на двете страни, едната страна за домашна пица/леб/, овошје, итн., и една друга страна за сечење зеленчук или charcuterie. 【Идеален Подарок Идеја】-Оваа прекрасна пица рерна додаток е особено неверојатен подарок идеја за пица љубовници, испрати им ја на вашите пријатели како Божиќ/Роденден/Housewarming подарок.Не двоумете се да го притиснете копчето "Купи Сега" да го стави на ред.Ние нудиме 180 дена гаранција, било какви прашања може да се добие одговор во рок од 12 часа, само се чувствуваат слободни да контакт.Дрвена Пица Кора Мора Да Имате.Tremendo е страсна бренд кој има за цел да го подобри вашиот квалитетот на живот преку обезбедување на високо-квалитетни производи.Само како нашиот бренд слоган-Подигнувањето на вашиот подобар живот, ние секогаш ќе се слуша твојот совет и вашето задоволство е наша визија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста