• Новак
Gerioie Lumbar Појас, Pratical Lumbar голема Заграда, Унисекс Композитни Ткаенина за Човекот Жена Намалат Половината Притисок Поддршка На Lumbar ' Рбет Грижа Половината Мускулна Ак

Gerioie Lumbar Појас, Pratical Lumbar голема Заграда, Унисекс Композитни Ткаенина за Човекот Жена Намалат Половината Притисок

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Да може ефективно да го намали притисокот на lumbar на ' рбетот и да им помагаат на lumbar реконструкција. 3 монтажни ортодонтски плочи, дистрибуција на стрес на lumbar на мускулите, и одговара за поддршка на lumbar и декомпресија.Постојат 4 различни големини на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Затвори-монтирање на половината, голема површина заврши е повеќе во согласност со lumbar мускулите ориентација.Ублажување на стресот на половината. 24 магнет, 16 магнет во стомакот и 8 магнет во половината, се грижи за lumbar мускулна активност.Функција : 1. Да може ефективно да го намали притисокот на lumbar на ' рбетот и да им помагаат на lumbar реконструкција.2. 3 монтажни ортодонтски плочи, дистрибуција на стрес на lumbar на мускулите, и одговара за поддршка на lumbar и декомпресија.3. Затвори-монтирање на половината, голема површина заврши е повеќе во согласност со lumbar мускулите ориентација.Ублажување на стресот на половината.4. Постојат 4 различни големини на располагање, можете да изберете од вашите потреби.5. 24 магнет, 16 магнет во стомакот и 8 магнет во половината, се грижи за lumbar мускулите activity Specification : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Lumbar Belt Material : Композитни Ткаенина Боја : Сива Факултативна Големина : S, M, L, XL Size Length Waist S85cm / 33.5in65-76cm / 25.6-29.9in M93cm / 36.6in73-85cm / 28.7-33.5in L100cm / 39.4in80-92cm / 31.5-36.2in XL110cm / 43.3in90-102cm / 35.4-40.2 in Package Листа : 1 x Половината Појас .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста