• Новак
LSX--милениче Кревет Мачка гнездо - Пет Фоса Кинолошки Куче Кревет Милениче Hammock Мачка Материјали Домашна Мачка Отпадоци Мачка Куќа Кутре Hammock со Дебели Перница/Двојн

LSX--милениче Кревет Мачка гнездо - Пет Фоса Кинолошки Куче Кревет Милениче Hammock Мачка Материјали Домашна Мачка Отпадоци

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Големина : подлога поставата 41 × 40cm, 60 × 72.5 × 38cm, од страна на висина 60см.Овој мал гнездо е поделен во два слоја, и колегите можат да се сместат две мали животни за одмор и спиење.Инсталацијата е многу лесен и лесно, само неколку минути за да се гнездо за вашата малку симпатична.Разноврсна дизајн : Нашите миленичиња кревети имаат прекрасни природни бои и се лесна додаток на секоја соба декорација!.Четири сезони универзален, цврст мемориска пена база, која совршено се вклопува вашето домашно милениче е тело за максимална удобност.Добредојдовте на нашиот магазин, вашето задоволство е наша вечна потрага, имаме голем број на производи за вас да се избере, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви посакувам среќни shopping Size : подлога поставата 41 × 40cm, 60 × 72.5 × 38cm, од страна на висина 60cm Applicable објект : мали pet Material : board This е голем и здрав, прекрасна внатрешна и надворешна милениче гнездо.Направени од издржлив цврсто дрво, тоа е комплетно водоотпорна и лесно да се чисти.функција : 1, удобно изградба, удобно милениче живот.2, убаво дизајниран, и внатре и надвор се многу добри.3, кој се одвојува, лесен за чистење, прифатлива, без деформација.4, залак отпорни, лесно за чување кога не е во use Precautions : √ Прирачник за мерење на производот ќе имаат од 1 до 3 см грешка, што е нормално.√ Сите производи слики се направени во вид, поради разликата помеѓу светлината и екранот, ќе има некои бои, што е нормална√ време на Испорака е околу 15 работни дена.√ Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста