• Новак
Колумбија Девојки Сребро Риџ IV Конвертибилна Панталона

Колумбија Девојки Сребро Риџ IV Конвертибилна Панталона

Оценка на стоката:
DEN 419.04

Достапност
Производот е достапен

Крајната влага управување со технологија за градско.Дали таа е надвор за време на движат, пешачење, или само yucking тоа со нејзините пријатели, овој жадувам/краток комбо ќе не разочара.Појас затворање.МОБИЛНИ ОДЛИКИ : Брз сува ткаенина, делумно еластичен појас со појас циклуси, две рачни џебови, а zippered товар џеб, плус zip-исклучување на нозе да се конвертира овие панталони за да шорцеви во секунди.Omni-Фитил брзо се движи влагата од кожата во ткаенина, каде што таа се шири низ површината за брзо да исчезне—одржување сте кул и вашата облека да се исуши.АКТИВНИ ОДГОВАРА : жадувам е намалување за редовно се вклопуваат со директно нога дизајн, и се изработени од 100% ripstop најлон за крајна удобност за време на сите нејзини активни отворено авантури.OMNI-ФИТИЛ : The ultimate влага управување со технологија за градско.Omni-Сенка блокови UVA и UVB зраци за да помогне да се спречи sunburns и долготрајно оштетување на кожата. 100% Најлон.Редовно Се Вклопуваат.За да го најдете вашиот половината мерење, мерење околу вашата природна половината.И за вашиот inseam мерка, мерка од врвот на мвр нога на дното на глуждот.За да се обезбеди големина можете да изберете само право, ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Специјално направена за активните млади, Колумбија Девојка Сребро Риџ IV Конвертибилна Панталони се крајната надворешна главен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста