• Новак
VIVI BABI Човечка Коса 10A Вода Бран Headbands Перики за Жените Бразилецот Remy Човечка Коса Gluess Целосна Главата Продолжување Перика Headband Шамија Перика 180% Густина Природна Бој

VIVI BABI Човечка Коса 10A Вода Бран Headbands Перики за Жените Бразилецот Remy Човечка Коса Gluess Целосна Главата Продолжување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Губење на Материјал : Необработени Човечка Коса,Без пролевање и Метежот-бесплатно,Косата може да се исправи и Завиткан како ви се допаѓа во било прилики.Можете да го инсталирате помалку од 5 минути,многу лесно!.Предности : Нови Glueless Без чипка Headband Перики,може да се покаже вашата природна косата.Лесно да се инсталира со headband,таа е погодна да се носат во секоја прилики.Толку симпатична и удобно!.Новиот Дизајн Headband Перики во 2020,Треба да се Промени Себеси во Оваа Специјална Година!Види една нова себе во иднина!.Косата Густина : 180% Густина,Капа големина : Средна Големина 22.5,Природна боја.Без чипка, Без лепак!Многу густа и може да се носат целосна главата!.VIVIBABI коса има една професионална услуга по продажбата тим,ние гарантираме Нема Причина политика на враќање.Ве молиме да се чувствуваат Слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние секогаш ќе биде тука за вас!. 1,Без чипка, Без лепак, многу брзо да се Инсталира за помалку од 5 минути. 2,Може да остави свој бебе коса надвор, многу убава. 3 перика доаѓа со различни headbands да ви помогне да го промените различни изгледа & Стилови. 4,Длабока Вода бран Текстура и 180% Густина, многу дебел.Можете да ги носите во било прилики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста