• Новак
Miffen Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Кадрава Чипка Пред Перика Целосно Транспарентни HD Чипка Вода Перики 150% 180% Гус

Miffen Вода Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса на Бразилецот Богородица Човечка Коса 13X4 Кадрава Чипка Пред Перика Целосно

Оценка на стоката:
DEN 1900.80

Достапност
Производот е достапен

1.Губење На Материјал : Бразилски 100% Богородица Човечка Коса Чипка Пред Перика.Тоа е земен од девојка.Тоа е многу здраво и удобно. 2.Предност : Чипка пред перика се пролевање слободни,метежот слободни,мирис бесплатно,без сува крајот.Медиум Капа Со Прилагодливи Рака и 4 Чешли, Лесно да се Прилагоди & Трајни, да Носат Удобни. 3.Нова Мода : Пред Извлечен Косата со Бебешка Коса.водениот Бран Чипка пред перика партија за патување на работа и секојдневна употреба.cosplay и секоја друга прилика. 4.Чипка пред перики ќе ви даде совршен изглед за секојдневниот живот, свадба, датира, темата партии, cosplay и секоја друга прилика, и ќе ги носи повеќе доверба и шарм.Перики Должина : Long Texture : Длабоко Wave Lace Перика Тип : Чипка Пред Wigs Origin : BR(Потекло)Материјал Одделение : Remy Hair Material : Човечки Hair Made Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Tied Suitable Умирање Бои : Потемна Боја Only Base Материјал : Швајцарската Lace Can Се Permed : Yes Items по Пакет : 1 Парче Only Color на Чипка : Светло Brown Item Тип : WIGHuman Коса Тип : Бразилски Hair Cap Големина : Просечна Size Wig : hd Чипка Фронтален Wig Hair : Длабоко Бран Чипка Фронтален Wig Lace : hd проѕирна чипка фронтален wig Long Коса : 40 инчи човечка коса wig Wigs : Culry Човечка Коса wigswig stlye : кадрава чипка пред wig Fit : перики за жените човековите hair Human Коса : Вода Бран Чипка Пред Wig Curly Перика : Целосна Чипка Пред Човечка Коса Wigs Fit За : Човечка Коса, Перики За Црна Women Wigs 2 : HD Влажни И Брановидна Чипка Пред Wigs Wave : лабава длабоко бран wighuman коса, перики : кадрава човечка коса wig Length : 30 инчен чипка пред wigwigs за жените човечка коса : човечка коса wigswater бран перика : чипка пред човечка коса, перики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста