• Новак
Голем Капацитет Перење Кошница, Виткање Перење Кошница Домаќинство Двојно Кошница Складирање Кошница Бања Црно Бела Водоотпорен Кошница 56x36x61cm

Голем Капацитет Перење Кошница, Виткање Перење Кошница Домаќинство Двојно Кошница Складирање Кошница Бања Црно Бела Водоотпорен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Мулти Употреба】Идеални за складирање на вашата постелнина, утешители, ќебиња, листови, перници, облека.Исто така, може да се користи како под кревет торба,перење торба, складирање торба за сезонски производи, итн. 【Решение за работи не се погодни да се Користи Вакуум Торба】Складирање на вашата кожа Утешителот/Прекривки/Ватенка, Надолу јакни и др.ги задржи во добра форма и меки.На перење кошница е направен од висок квалитет на оксфорд материјал, кој е еколошки и издржливи.Насликани железни цевки заграда, рѓа-доказ, светлина и здрав.Две-тон појавување, елегантни минималистички креативност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста