• Новак
Перење Забавува Облека Перење Кошница за Отпадоци со Отстранлив Капак Перење Кеси (кремасто бела, Плоштад)

Перење Забавува Облека Перење Кошница за Отпадоци со Отстранлив Капак Перење Кеси (кремасто бела, Плоштад)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Со Перење Кеси】1 перење кошница и 1 валкана облека кеси се вклучени.Вие не треба да носат облека на машината за перење.Вие само треба да се отстрани перење торба лесно да се земе валкана облека. 【Водоотпорен материјал】На перење кошница е направен од високо-густина 600 D Оксфорд подебели ткаенина, тоа може да обезбеди повеќе-трајни сила и повеќе носат-отпорни.на внатрешни карактеристики ЈП водоотпорен слој да се задржи зачувани објекти за да се исуши. 【Ултра Пространа】мал стапало и неверојатен капацитет.Нашите XXL перење кошница нуди простор за семејството.Благодарение на практична торба за перење, на перење забавува лесно може да се транспортира. 【Кошница со Капак】На бамбус перење кошница со капак прави вашиот живот полесно.Капакот штити перење од прашина и љубопитните очи.На перење торба лесно може да се отстрани со една рака. 【Лесно да се Инсталира и Расклопна】На перење бин со капак е брзо и лесно да се соберат.Вашиот совршен перење складирање решение е подготвена во 3 минути.На перење кошница, исто така може да биде брзо укината нагоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста