• Новак
Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Шарени Ретро Дрво Жито Шема Облека Забавува Кошница, со Рачка Водоотпорен Перење Торба Круг Складирање Кошни?

Goydema Расклопна Перење Забавува за Складирање Кошница, Шарени Ретро Дрво Жито Шема Облека Забавува Кошница, со Рачка

Оценка на стоката:
DEN 736.32

Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : облека забавува се направени од издржлив PVB полиестер, надворешните карактеристики водоотпорен слој да се задржи зачувани објекти за да се исуши.Идеален за колеџ домови, балкон, тоалет, спална соба, campers, cloakroom, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории, занаетчиски соба, итн.И таму се повеќе се користи на чекање за вас да се истражуваат.ГОЛЕМИНА : 16.5"H x 17"Д инчи.Нашите перење кошница има висок капацитет за искористување на просторот, како од економски аспект, како е можно.Совршен за чување облека, ќебиња, фрли перници, книги, ДВД, играчки, кукли, мозаик, чорапи, чевли, пелени, итн.Направи вашиот дом уредна и редовна.РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : На перење забавува изградени со расклопна дизајн, опремени со рачки, го прави лесно да се носат нагоре.Тоа е лесен и пренослив за движење на пригоден начин.Складирање бин се цврсти и издржливи доволно да се застане на своите сопствени.ЛЕСНО НЕГА : Овие перење кошница да се лесно да се грижи, само да се избрише со влажна крпа или сунѓер.Ве молиме запомнете, не се користи за миење и машина за перење на алишта попречи, да се спречи водоотпорен функција е уништен.ТОПЛО СОВЕТИ : На перење забавува спакувани цврсто пред тоа се испратени, па така не може да биде малку браздата во текот на долги транспорт.Тоа ќе се опорави по употреба и исто така, може да стане мазна со пареа железо.Ние секогаш се нашите клиенти шопинг искуство сериозно.Па можете да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашето прашање.Мултифункционален Организатор детали : ПАКЕТ ДЕТАЛИ : 1 x Складирање Basket SIZE : Просторен капацитет, 16.5"H x 17"DHIGH QUAILITY : Премиум квалитет PVB Fabric CONVENIENT НОСАТ : Здрав страна рачки за лесно toting COLLAPSIBLE : Расклопна дизајн за компактен, лесен storage PERFECT ПОДАРОК : Идеален како Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Housewarming gifts This круг складирање кошница е совршен избор за трајност и леснотијата на користење, ќе продолжи со напорите да се бори за мнозинството на нови и стари клиенти да им обезбеди на повеќето пријатно онлајн шопинг искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста