• Новак
Количка за Перење Забавува Jamaican Лав на Црвено Знаме Перење Кошеви Смешно Новина Перење Кошница Голем Капацитет Играчки, Облека Складирање Организатор Трајни Пере?

Количка за Перење Забавува Jamaican Лав на Црвено Знаме Перење Кошеви Смешно Новина Перење Кошница Голем Капацитет Играчки,

Оценка на стоката:
DEN 278.40

Достапност
Производот е достапен

【Материјал】Оваа количка за перење кошница Направени од Оксфорд ткаенина, кој е здрав, мала тежина, преносни, лесно да се грижи.Издржливи слој ткаенина, со водоотпорен обвивка. 【Голем капацитет】16.5x17.3inch(42x44cm).Складирање на Облека и Јоргани, Листови, Крпи, прекривки опфаќа, чорапи и долна облека.Складирање кошница може лесно да се продавница Домашен текстил, бебе производи, Играчки и домашно милениче резерви. 【Мулти-Користете】Расклопна Перење забавува Погодна за вашиот дом, кујна, спална соба, Перење Соба, бања, дневна соба, плакари, Хотелски престој, може да се користи за спални, станови, апартмани, детски играчки, книги, валкана облека складирање, закуски. 【Лесна употреба】Не се потребни алатки.Миењето бин доаѓа со компресија пакување што може да резултира со брчки во текот на долги транспорт, и ќе се опорави по еден период на време. 【Прилагодено дизајн】 Ако имате некоја шема или текстот ви се допаѓа, можете да ја испратите на нашата поштенско сандаче, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста