• Новак
TYLife Акрилик Двојно Двострано Лента,Тешки Монтажа Лента,VHB Водоотпорен Часовник, Лента за LED Лента Lig,Автомобил Оркестарот,Дома Декор и Канцеларија Оркестарот,0.24 во ?

TYLife Акрилик Двојно Двострано Лента,Тешки Монтажа Лента,VHB Водоотпорен Часовник, Лента за LED Лента Lig,Автомобил Оркестарот,Дома

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Многу висок обврзници акрилик пена лента погоден за повеќето површини, вклучувајќи инсталација на отворено или во влажни локации.пена лента може да биде продолжен за соодветна на вашите потреби.Многу висок обврзници акрилик пена лента погоден за повеќето површини, вклучувајќи инсталација на отворено или во влажни локации.Карактеристики : Цврста пена изградба обезбедува одлични лента сила,силна лепливоста, добра обработливост,Може да се намали и исечете различни ширини,погоден за повеќето површини, вклучувајќи инсталација на отворено или во влажни места, погодна за мнозинството на ЛЕР газа светлини.Двострано Пена Лента е совршен за надворешна инсталации, или било кој друг тешко да се качи површини како што се камен, бетон, недовршени дрво, или било кое време LED светло лента ќе бидат инсталирани наопаку, или на надземни површината.Со ова се обезбедува извонредно силна двојно пена еднострано лента што се придржува до широк спектар на супстрати, вклучително и алуминиум, нерѓосувачки челик, поцинкуван челик, композити, пластика, акрилик, поликарбонат, ABS и обоен или запечатени дрво и бетон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста