• Новак
Ласерски X Револуција 4 Играчи Сет

Ласерски X Револуција 4 Играчи Сет

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Земја на потекло : сад.Пакет димензии : 9.0" L x6.0" W x3.0" H. Пакет тежина : 5.1 lbs.Тип на производ : ИГРАЧКИ И ИГРИ.Игра како Тимови или Поединци Експлозијата Противници и до 300 Метри Повеќе Од 20 Различни Светлина-up Бои Брзо-Слајд Reload.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста