• Новак
Цветни се Зголеми Пеперутка Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Цветни се Зголеми Пеперутка Персоналните Пелена Торба Мулти-Функција Ранец Nappy Торба Патување DayPack за Унисекс

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

♥Големини : Совршен ранец големина 10.83 x 6.69 x15 инч.Доволно простор и совршена големина за различни намени. ♥Материјал : Нашата пелена торба ранец се направени од високо-квалитет најлон материјал и има подобрена засилен патент.На отклонување на рамо ремени и рачки се потврдени така што тие не ќе биде лесно да се раскинат.тоа е погоден за рака мие со ладна вода,висат да се исуши.најлон,трајни и модерен. ♥Структура : Нашата пелена торба е мултифункционален ранец со голем капацитет и повеќе џебови кои обезбедуваат независни простор да ги чувате вашите предмети од cluttering нагоре. ♥Погодни Прилики : може да се стави храна,облека,вода во шишиња,пелена,книги итн.Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.На ранец може да се користи како пелена торба,пелена tote торба,го ранец,пелена торба,детската торба,шопинг торба и туристички ранец,погодна за речиси сите активности на отворено,без разлика дали е ден или патување. ♥Внимателен Подарок : Прилагодено подарок покажува колку ти е гајле.Специјален подарок за некој посебно.На пелена торба ранец се направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Секој со бебе,Роденден,Денот на Мајката,Божиќ или било какви посебни денови.Ова бебе торба е совршен подарок избор за новороденчињата,Тие ќе бидат воодушевени да ја добијат оваа пелена торба ранец како тоа ќе се реши многу од нивните проблеми. ♥Големина : 10.83"(L) x 6.69"(W) x 15"(H).♥Мулти-функција : функција Мулти ранци се погодни за многу наврати.Имаат се што ви треба додека сте во движење со вашиот малку еден.♥Персоналните Име Мулти-функција Ранец/Пелена Knapsack /Tote Торба.♥Поместена Прилагодливи Рамо Ремени.Водоотпорен материјал,лесно да се избрише чисти.Пред оддел вклучува 3 одделни изолирани џебови кои можат да имаат млеко шишиња.Патент затворање овозможува лесно да се отвораат и затвораат.♥♥Услуга : какви Било прашања или проблеми на нашите производи или услуги,ве молиме да се чувствуваатслободно контактирајте со нас,ние ќе, секогаш во вашите услуги.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста