• Новак
Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Череп Пеперутка Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Голем Бебето Пелена Торба Ранец, Череп Пеперутка Nappy Торба Патување Назад Пакет за Мама и Тато

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

Мулти-Функција Голем Бебето Пелена Торба ♥Голем Капацитет -Size : 27x19.Тоа е голем простор, што може да се одржи многу работи, млеко во прав, пешкири, облека, панталони, bibs, итн во одделни џебови. ♥Лесен и Удобен - Antifriction ткаенина тежина помалку од 2 килограми, ќе го добиете лесен пелена ранец дека може да биде преполна со носивост на работите. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Нејзините материјал е исто така многу лесно Чистење, нема потреба да се грижите бебе исфрлен во текот на млеко. ♥Голем Капацитет -Size : 27x19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Нејзините материјал е исто така многу лесно Чистење, нема потреба да се грижите бебе исфрлен во текот на млеко. ♥Мулти-Функција Џеб -Една од главните оддел, два странични џебови, една пред zip џеб, четири мали прегради во внатрешноста, мулти-џеб дизајн, од страна на патент за лесен пристап. ♥Вклучува лесен-за-чистење поставата за било мензи се случува внатре.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, се случува надвор, патуваат, итн.Лесни (само 1.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање.Лесни (само 1.Печати на враќање превозот етикета. ♥Високо-Квалитетни Материјали - издржливи ткаенини не ќе солза за долгорочна употреба.Прилагодливи рамо, рака, двојно zip затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Исто така одличен подарок за бебето туш.Исто така одличен подарок за бебето туш. ♥Стилски, но и Практичен : Стилски унисекс дизајн го прави пелена торба ранец убав избор за двете мама и тато, без разлика имате бебе момче или девојка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста