• Новак
ADPOL Бебе-Торба Пелена Торба Ранец за Бебе Нега

ADPOL Бебе-Торба Пелена Торба Ранец за Бебе Нега

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Направен во Турција. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ] 3 изолирани бебе шише џебови, странични џебови за влажно ткиво и поместена во задниот џеб за лични предмети.Мерки 11.0 х 6.3 x 16.5 во. [ТРАЈНИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ] Дамка-доказ, водоотпорен, не-канцерогени и phthalate-слободен impertex ткаенина.Не содржи штетни хемикалии.Кожни детали.Ќе трае со години да дојде. [СУПЕР УДОБЕН] Унисекс дизајн е совршен за мажите и жените.Отстранлив шетач ремени лесно да се стане бебе шетач торба. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] Едноставно да го избрише Stylo Бебе Ранец со влажна крпа.Не се мијат во машина.Ова Бебе Торба може да се користи како ранец, рачна ташна, исто така, може да висат на шетач и се користи како шетач торба.Елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, патување и сл.Згора на тоа, практични и унисекс дизајн го прават овој пелена торба ранец совршен за патување со вашите момчиња & девојки, идеална бебе туш подарок!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста