• Новак
Qqmora 4Pcs Светлина База, Шарени Светлина Дома Декорација Материјали Преносни LED Дисплеј База Стабилна за Прикажување на Кристална Топка за 3D Кристално Стакло Смола Ум

Qqmora 4Pcs Светлина База, Шарени Светлина Дома Декорација Материјали Преносни LED Дисплеј База Стабилна за Прикажување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

6 флеш методи‑шарени бавно флеш, шарени брзо флеш, осветленост светлина, светлината црвена светлина,светлината сина светлина, светлината зелена светлина, која може да го прикажува вашиот омилен кристална топка, figurine или накит.LED светло база може да се полни од USB порта или управувано од страна на батеријата, можете да го одбрав во било кој начин, и тоа е многу лесен за употреба.Оваа точка НЕ ја ротирате.Но, тоа е супер долг живот услуга.Да се чува далеку од вода можат подобро да ја гарантира вашата безбедност.Со прикажување на кристална топка, кристално статуи, акрилик, накит и други предмети, на база може да послужи како одличен украс за вас куќа.Светлината база може да направи вашата украси повеќе живописни и покажуваат голем ефект, особено во текот на ноќта.Функција : 1. LED светло база може да се полни од USB порта или управувано од страна на батеријата, можете да го одбрав во било кој начин, и тоа е многу лесен за употреба.2. 6 флеш методи‑шарени бавно флеш, шарени брзо флеш, осветленост светлина, светлината црвена светлина,светлината сина светлина, светлината зелена светлина, која може да го прикажува вашиот омилен кристална топка, figurine или накит.3. Со прикажување на кристална топка, кристално статуи, акрилик, накит и други предмети, на база може да послужи како одличен украс за вас куќа.4. Светлината база може да направи вашата украси повеќе живописни и покажуваат голем ефект, особено во текот на ноќта.5. Оваа точка НЕ ја ротирате.Но, тоа е супер долг живот услуга.Да се чува далеку од вода можат подобро да ја гарантира вашата безбедност.Спецификација : Предмет Тип : Светло base Color : Silver Category : Светло decoration Number на Светла : 4 супер-светли Led beads Battery Спецификации : 3 AAA батерии(не се вклучени) / USB Дијаметар : Прибл. 7.5 cm / 3in Height : Прибл. 3cm / 1.2 во Пакет Листата : 4 x Светлина База (батерии не се вклучени)4 x USB Кабел.

Декларирани спецификации

Item Type:
Light base
Color:
Silver
Category:
Light decoration
Number of Lights:
4 super bright Led beads
Battery Specifications:
3 AAA batteries(not included) / USB 
Diameter:
Approx. 7.5cm / 3in
Height:
Approx. 3cm / 1.2in
Package List:
4 x Light Base (batteries are not included)4 x USB Cable :

Комплементите на стоката

Веста