• Новак
500 Labels се Тркалаат По 1inch Круг Есен Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Labels Налепница Налепници Scrapbooking Канцелариски Налепница-500PCS

500 Labels се Тркалаат По 1inch Круг Есен Цвет Ви Благодариме Налепница Печат Labels Налепница Налепници Scrapbooking Канцелариски

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Силно Лепило : Овие ви благодариме на етикети се лесно да кора или стап, тоа нема да падне лесно со висок квалитет на лепило.Овие налепници навистина слатки и привлечни во потрага кои би можеле да се донесе среќен со вашите клиенти.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Постојат 3 избор на Благодарам е .Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Овие налепници labels пломби се големи лепило.Тие имаат голема леплива назад тие нема да падне, каде што ќе се стави на нив.Тие беа многу добро спакуван.Голем плус за вашиот бизнис за фактурирање и mailers итн.Повеќе намени : Тоа може да се држи на хартија, пластика, метал, стакло и повеќе.Совршен за благодариме картички, коверти, подарок кутии, кеси, картони и повеќе.Широка Примена : Идеален за онлајн трговците на мало, бутици, се пече продажба, Празник на продажбата, Божиќ, Денот на Благодарноста, уметности & занаети и повеќе.Број на модел : 0001 Age : >3 ГОДИНИ OLDShape : circular Material : Paper Size : 1inch Product Information Includes 500 флорални етикета налепници.Секоја етикета мерки 1" во дијаметар.Без разлика дали тоа е роденден,бебе туш, полот откриваат, свадба или пече продажба, нашите плик налепници ви помогне да се заблагодарам на сите на листата!Печатени на бел сјај акции со УВ лак за да се спречи мастило од smearing Dress до коверти, ткиво, кеси, bloxes.Стапчиња за повеќето површини и е совршен начин за да додадете личен допир.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста