• Новак
Куче Чинии,Патување Јадење,Расклопна Миленичиња Патување Внесувач,Храна Чинии за Исхрана на Кучиња, Мачки Puppies

Куче Чинии,Патување Јадење,Расклопна Миленичиња Патување Внесувач,Храна Чинии за Исхрана на Кучиња, Мачки Puppies

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????【Двојно Чаши Мека силиконска гума материјал,лесно да се биде свиткан и да го чувајте или пренесувајте наоколу.На Сад : W (5.0 "), H (2.0"). ????【Не-Лизгање & Анти-Нервира】куче патување чинии се дизајнирани со не-пропадна и нервира доказ силикони мат кои би можеле да спречат чинии се движат наоколу. ????【Не-Истури Силикони Мат】Совршен за пешачење и кампување,може да се користи дома премногу.Екстра голема база на силикони мат фаќа било spills со цел да се задржи вашата чисти подот.Одличен избор за вашите кучиња и мачки. ????【Безбедно Материјали】направени од премиум мека гума материјал, Овој сет на расклопна куче патување чинии е не-токсични и хемиско-бесплатно, безбедно да го користите за вашата сакана домашни миленици. ????【Слободни Бонус】Слободни 2 силикони виткање чаши со carabiner.Може да се користи сам или заедно, да се хранат повеќе домашни миленици во исто време.Сад со дијаметар : 5.0 ", Сад висина : 2.0 ".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста