• Новак
Крајбрежните - Животот е Добар - домашни Миленичиња Патување Сад, Сина, 20 мл

Крајбрежните - Животот е Добар - домашни Миленичиња Патување Сад, Сина, 20 мл

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Помага да се хранат и хидрат миленици додека патуваат.Лесно складирање со флексибилни, расклопна силикони дизајн.Плоштадот дизајн обезбедува стабилност и спречува spills.Држи до три чаши на храна или вода.Лесно да се чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста