• Новак
Ралф Лорен Layette Топчиња Со Ист Пристаниште Се Повторува Се Лизга На (Бебе/Дете)

Ралф Лорен Layette Топчиња Со Ист Пристаниште Се Повторува Се Лизга На (Бебе/Дете)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Текстил.Текстилните ѓон.Се лизга со двојно гор и повеќе поло коњчиња Поло Ралф Лорен детски обувки има сите мода, се вклопуваат и да се изврши редефинирање класичен Американски стилови кои што се очекуваат од овој бренд.Поло Ралф Лорен обувки е дизајниран со исклучителна материјали и прецизен детали.Стилови варираат од класичен, гроздобер и preppy лизга-ons и брод чевли да атлетик-инспириран патики и секојдневен носат.Без разлика дали тоа е ден во парк или во ноќта на брод, вашето дете ќе го прифатат неговиот или нејзиниот стил со Поло деца' чевли.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста