• Новак
Lieber Декоративни Осветлување Патент Отворен Крај Златни Заби Патент Затворање за Кеси Чанта Надолу Јакна Здолниште Облека Додаток,Сина Патент (Боја : Каки, Големина

Lieber Декоративни Осветлување Патент Отворен Крај Златни Заби Патент Затворање за Кеси Чанта Надолу Јакна Здолниште Облека

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Лесно да се отвораат и затвораат, лесен, силен и издржлив да ја користите.на патент забот е мазен и нема да фати.Премиум мазна патент операција, издржливост, и заврши за многу цели.Мие, се користи за DIY, шиење, кројачи занаети, кеси, шатори, итн.Исклучително силен и мала тежина.Може да се користи за занаети, костим дизајнирање, облека, додатоци бутици, костим декорација, итн.Совршен за Занаети Шиење, Boutigue Додатоци, Облека, Јакни, Палта, Друга Облека, Кеси и сл.Име : Метал Отворен Крај Zippers Zipper Тип : Open-End Feature : Авто Lock Material : Metal Material : Цинк Alloy Size : 40 cm, 50 цм, 60 см, 70 см(1 инч =25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчи)се Користи За : Злато Забите Долго Zip Затворање за Шиење Кеси Надолу Јакна Здолниште Облека Accessoriesdedicated да се овозможат разни сигурен квалитет на стоки со прифатлива цена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста