• Новак
Saucony Мажите Кохезија Tr14 Трага Работи за Чевли

Saucony Мажите Кохезија Tr14 Трага Работи за Чевли

Оценка на стоката:
DEN 1197.60

Достапност
Производот е достапен

100% Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.VERSARUN амортизирање апсорбира ударот и го намалува притисокот за удобно чекори на секое ниво на патека за трчање.На grippy outsole обезбедува солидна основа кога се упати надвор на патот.Се хранат вашата љубопитност за патека авантури со Кохезија 14 TR.Тоа е опремени за off-road истражувања со многу чувство-добар VERSARUN тапацир, солиден контрола, и безбедна, сигурна одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста