• Новак
XFLnaraz Модата Жените Печатени Jogger Панталони Еластичен Појас Боја Блокирате Улица Лабава Sweatpants со Џебови

XFLnaraz Модата Жените Печатени Jogger Панталони Еластичен Појас Боја Блокирате Улица Лабава Sweatpants со Џебови

Оценка на стоката:
DEN 407.76

Достапност
Производот е достапен

Памук Полиестер.Тока затворање. ????[Материјал] : Направен од високо-квалитет полиестер смеса.Во студената сезона, тоа е супер меки, дише, светлина, топло и удобно. ????[Дизајн] : Тока, еластична корселе и глуждот ракави, мода печати, контраст боја, 2 џебови.Лабава стил, погоден за различни тело форми.Удобно и лабава sweatpants, уникатен и стилски, ви обезбеди со максимална удобност.Можете да го спарите со маици и сандали да се создаде еден неврзан атмосфера. ????[Повод] : Многу погодна за секојдневниот живот, плажа, патување, вежби, јога, џогирање, фестивал, танц, партија, теретана, фитнес, ноќен живот, партиски и други прилики. ????[Облека грижа] : не кајгана/сув кога перење со ладна вода.При миење на шарени облека, ве молиме исчистете ги одделно за да се спречи губење на бојата. ????[Услуга] : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се потрудиме да ви помогне.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста