• Новак
Специјална Мешавина | Mens Ниво-7 Аикидо/Ски Панталони

Специјална Мешавина | Mens Ниво-7 Аикидо/Ски Панталони

Оценка на стоката:
DEN 1799.76

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање. 10 K Mini во Оксфорд / Dobby Полиестер Ткаенини.Критички снимени шевовите, Dual-копче за затворање, артикулирани колена.Zippered џебови со отвори на внатрешноста на нозете.Подигнете gaiters и Оксфорд-засилен ракави. **ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА** ве Молиме погледнете го големина информации на последната слика за да се обезбеди најдобро одговара можно.Дизајниран од внатре кон надвор со трајни 10k Mini во Оксфорд ткаенина, на СПЕЦИЈАЛНА МЕШАВИНА Ниво-7 Панталона обезбедува тежок, долг носи водоотпорен/дише и windproof заштита за скијачи и граници кои се вози на планински во сите услови.Со префинет се вклопуваат и чист стил, AG е се топли, издржливи сепак, дизајниран со леснотијата на движење во умот.Кој dual-копче за затворање, прилагодливи половината јазичиња, карго џеб, подигање на gaiters, zippered џебови, нога отвори, снимени шевовите, артикулирани колена, Thermalock TM изолација, и Оксфорд-засилен ракав, овие панталони се лесни, удобно и прилагодување за да се заврши карактеристики во стил.Најдобри сноуборд и ски панталона направени од страна на велосипедисти за велосипедисти за се носат додека сноубординг или скијање.СПЕЦИЈАЛНА МЕШАВИНА - Полна Брзина Сите Сезони!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста