• Новак
AFRC Интрига во Текот на Подигање На Ски Облека за Дами

AFRC Интрига во Текот на Подигање На Ски Облека за Дами

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одговара : Тенок.Ленти : 1 на 10. Топлина : 0 на 10. Изолација Тип : Руно обвивка.Цвест Запечатување : Нема Цвест Запечатување.Вистински класик на AFRC Интрига во Текот на Подигање Водат Панталони е комбинација на гламур на традиционалните ски стил со модерна ткаенини и бои Изграден со 4 начин водат ткаенина на Интрига ви овозможува да се наведнуваат седат и ски во удобноста На мека микрофибер поставата обезбедува слој на топлина со ветрот и отпорен на вода школка го задржува елементи во заливот Спецификации Ткаенина Оценка Правец и отпорен на вода Школка Материјал 39pct Полиестер 39pct Најлон 12pct Полиуретан 10pct Lycra Обвивка Материјал Microfleece Карактеристики 4 начин водат ткаенина за слободата на движење Microfleece поставата дава дополнителна топлина и мекост Ласкави копчето летаат корселе smooths половината Слабеење пред шевовите за апсолутна удобност отпорни на Абразија scuff чувари се спротивстави на протриване Тенок одговара е блиску до телото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста