• Новак
Вратата Завеса Вратата String Завеси,Соба Divider Прозорец Оркестарот Ѕид Панел Tassel Drapes Boho Спалната соба Екран Кујна Виси Хипи Црна W39×L79 (100x200cm)

Вратата Завеса Вратата String Завеси,Соба Divider Прозорец Оркестарот Ѕид Панел Tassel Drapes Boho Спалната соба Екран

Оценка на стоката:
DEN 306.48

Достапност
Производот е достапен

???? 100% Појачани Влакна, Добра Дисторзии, Стабилна Форма. ✂️ DIY : Лесно се Намали Големината и Обликот Што Треба.Ако Повеќе ширина, ве Молиме додадете Количина. ⚙️ УПОТРЕБА : ????Врати ????Windows, ????Настани, ????Партии, ????Свадби, итн. ????Големина : W39"x H79" (100x 200cm) Отстапување : ±0.5%. ????Лесно да се Чисти и да го Замени Не-исчезнува.Боја : Црна | Големина : 100 x 200 cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста