• Новак
(200 компјутери) #4-40 X 1, Заробеништво Панел Завртки, Style 2, Knurled Високо Главата, Chamfered Рамо, Дупчиња Диск, Долго Куче Конус Точка, од не ' Рѓосувачки Челик

(200 компјутери) 4-40 X 1, Заробеништво Панел Завртки, Style 2, Knurled Високо Главата, Chamfered Рамо, Дупчиња Диск,

Оценка на стоката:
DEN 13875.84

Достапност
Производот е достапен

Нерѓосувачки челик материјал значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номинална) : #4 Thread Теренот : 40 Length (Номинална) : 1"Глава Дијаметар : 5/16"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Машина Тема Fasteners Category : Заробеништво Панел Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Стил 2 Head Стил : Knurled Висока Head Head Стил Детали : Chamfered Shoulder Drive Стил : Дупчиња Drive Thread на Ветер : Десен Thread Point : Долго Куче Конус Point Material : Нерѓосувачки Steel Coating : Соголени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста