• Новак
EVTSCAN Автомобил Искра Тестер, Автомобилски Електронски Палење Серпентина Искра Тестер, Грешки Детектор MST-101

EVTSCAN Автомобил Искра Тестер, Автомобилски Електронски Палење Серпентина Искра Тестер, Грешки Детектор MST-101

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

【ПРАКТИЧНА ФУНКЦИЈА】 : Можете брзо и лесно да се дијагностицира дали систем за палење на моторот работи правилно, избегне оган, и изгори од палење серпентина. 【СИГУРЕН МАТЕРИЈАЛ】 : Изработени од високо квалитетни алуминиумски материјал за издржливост и висок квалитет. 【ПРЕДНОСТИ】 : Тоа обезбедува безбеден и сигурен метод за решавање на проблеми, кој е погоден, економски и заштеда на време.Внатрешна LED светло ќе ви покаже ако систем за палење, тоа е нормално.ABS главата е лесно да го вметнете и издржливи, што го прави вистинскиот избор. 【ТЕСТ СПЕКТАР】 : Палење Калем(традиционалните калем,двојно искра серпентина,една искра калем) генератор, вентилатор,електрични-магнетни вентили,емисијата на гас контролирање вредност, инјектори за гориво,реле.итн. 【EXCELLET БАТЕРИЈАТА】 : Доаѓа со 2*1.5 V AAA батерија, која може да им даде супер перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста