• Новак
12450067 Пак Сигнал Wiper Dimmer Комбинација Мулти-Функција Switch Замена за 2002-2009 Chevy Silverado Тахо GMC Пратеник Сиера Yukon Buick, го Заменува# D6299A, SW3792

12450067 Пак Сигнал Wiper Dimmer Комбинација Мулти-Функција Switch Замена за 2002-2009 Chevy Silverado Тахо GMC Пратеник

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

【Компатибилен】Овој мултифункционален switch одговара за 2003-2007 година Chevy Silverado; 03-2006 Chevy Лавина РБС Приградски Тахо; 02-2009 Пионер 02-2009 GMC Пратеник; 03-2006 GMC Сиера Yukon Yukon XL; 03-2007 GMC Пикап 03-2006 Кадилак Escalade Escalade ESV ЛОК.Повеќе детали, ве молиме проверете подолу за опис. 【Го замени Дел】12450067, D6299 A, SW3792, АМ-38479392, CBS1149, 629-00403, 1983-0162; Директна замена за Мулти Функција го Вклучите вашиот автомобил. 【Квалитет и Функција】Овој мултифункционален префрлете се работи различните системи на возилото, вклучувајќи ги и светлата, пак сигнали, контрола на крстарење и wiper систем. 【Лесна Инсталација】Брза и едноставна инсталација.Само треба да се отстрани вашиот фабрика комбинација префрлите и да ги инсталирате оваа префрлете се на свое место. 【Услуга】ве Молиме внимателно да го проверите вашето возило модел пред да го купите.Ако имате било какви проблеми со мултифункционален прекинувач, едноставно контактирајте со нас во секое време!.Компатибилна со Следниве Возила : 2003-2006 Кадилак Escalade 2003-2006 Кадилак Escalade ESV 2003-2006 Кадилак Escalade EXT 2003-2006 Chevy Лавина 2003-2007 Година Chevy Silverado 2003-2006 Chevy РБС 2003-2006 Chevy Приградски 2002-2009 Chevy Пионер 2003-2006 Chevy Тахо 2002-2009 GMC Пратеник 2003-2006 GMC Сиера 2003-2006 GMC Yukon 2003-2006 GMC Yukon XL 2003-2007 ГОДИНА GMC Пикап 2003-2007 Година Hummer H2 од 2004 до 2007 година Buick Рение 2002-2004 Bravada 2003-2008 Isuzu Ascender Заменува Дел Броеви : 12450067 D6299 A SW3792 СУМ-38479392 CBS1149 629-00403 1983-0162.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста