• Новак
На Децата Место Бебе Дете Девојки Кратко Sleeve Врвот и Панталони Сит се Вклопуваат Памук 2 Парче Pajama Поставува

На Децата Место Бебе Дете Девојки Кратко Sleeve Врвот и Панталони Сит се Вклопуваат Памук 2 Парче Pajama Поставува

Оценка на стоката:
DEN 335.28

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.СИТ се ВКЛОПУВААТ ПАМУЧНИ ПИЖАМИ — Таа е подготвена да го фати некои zzz е во softest и comfiest 100% памучни пижами.PAJAMA ТОП — Карактеристики балерините графички дизајн на предната; стилизирана со контраст rib-сплетам екипажот вратот и кратки ракави.PAJAMA ПАНТАЛОНИ — Карактеристики ширум балерината печати; стилизирана со повлекување на elasticized корселе и здружени нога ракави.ЗАБЕЛЕШКА — За детето безбедност, облека треба да одговара удобно.Оваа облека не е пламен отпорни.Лабави облека е повеќе веројатно да се фати оган.НА ДЕЦАТА МЕСТО — Ние нудиме огромен избор на дете облека!Продавница нас за фармерки, шорцеви, leggings, chinos, поло маици, фустани, униформи, пижами, и други додатоци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста