• Новак
СРЕЌЕН ЃУБРИВО Градина Оркестарот Сончевата Светлина Самовила Градина Статуи Софи - Led Светло, Батерија Вклучени. Градина Декорација за Надворешна Оркестарот и Дв?

СРЕЌЕН ЃУБРИВО Градина Оркестарот Сончевата Светлина Самовила Градина Статуи Софи - Led Светло, Батерија Вклучени. Градина

Оценка на стоката:
DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

ПОСЕБНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ КОЛЕКТОРИ ПОДАРОЦИ на срцето, овие трајни здрав добро направени градина статуи се убаво спакуван.СОФИ градина самовила е #2 во Серија од 4 самовила статуа фигурини направени од polyresin.Таа е одржување убава dove delicately страна се насликани со исклучителна детали во текот на статуата figurine.ENVIROMENTALLY НАПОЈУВА од страна на сонцето, на Самовила Статуа произведува пријатен Ангел ореол сјај во слаба светлина и вечер, сјајна својот магичен мистична сончевата светлина .На Ni-Cd батеријата е RECHARGABLE од сончевата светлина .Не електричниот штекер потребни за овие затворен или дворот самовила градина додатоци.ПОЗИТИВНА ЕНЕРГИЈА и ЉУБОВ зрачи од овие домот сончевата светлина градина самовили, кои го симболизира духот на пролетта, летото, дрва и растенија.Одлична за употреба во дворот оркестарот.ОВИЕ ОТВОРЕНО СТАТУИ се СОВРШЕНИ за прилики како што се подароци за мама, куќа затоплување подароци, бабата подароци или градина подароци.Оваа сончевата градина декорација е допирање & внимателен статуа за вашиот двор украси и градина оркестарот.Подарок една или повеќе од серијата.ВО СРЕЌЕН ЃУБРИВО, ќе се создаде убава градина декорација, па можете да уживате на отворено како мирен смирувачки & обновување простор или зен градина.Ако не сакате вашата градина статуи и фигурини, допрат до нас & ние ќе го направи тоа право.СРЕЌЕН ЃУБРИВО е семејна компанија која е предадена на неговата љубов на градинарството за идните генерации.Од земјоделско стопанство за градинарство на страст да се излезе со природата продолжи да цвет со помладата генерација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста