• Новак
ZYongTao Куршум Ладно Терминал на Машки и Женски Конектор Машки и Женски Завршува на Изолациони Plug на Машки и Женски терминали на Терминалот

ZYongTao Куршум Ладно Терминал на Машки и Женски Конектор Машки и Женски Завршува на Изолациони Plug на Машки и Женски

Оценка на стоката:
DEN 705.36

Достапност
Производот е достапен

Професионални автомобилската материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви треба други автомобилската материјали, дозволете ни да знаеме, ние може да ви помогне.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.ZYong Tao Куршум ладно терминал на машки и женски конектор машки и женски завршува на изолациони plug на машки и женски терминали на терминалот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста