• Новак
HOLIDAYFUN Јамка Бендови

HOLIDAYFUN Јамка Бендови

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Ефикасна Тренингот : Јамка Отпор Бендови се зголеми ефикасноста на вашите вежби.Се користи за голем број на вежбање, од glute и хип активирање, сила техники за беспрекорно интегрирање со секоја тренинг програма како што се Јога, Пилатес,итн. 5 Отпор Бендови Вклучуваат : Изработени од 100% природен латекс.Доаѓа во 5 различни отпор сила нивоа : X-Светлина, Светлина, Средни, тешко и X-Тешки.Тие се погодни за почетник или искусен тренингот sportsman.Салата во вашиот џеб : вежба бендови потрае малку простор, така што можете да ги користите дома или го носат на начинот на кој, како што во канцеларија, на одмор, па дури и може да squats додека гледа ТВ дома.Мултифункционален : отпорот бенд во собата може да се користи за да се применат сите делови на мускулите, како што се грбот, градите, стомакот, glutes и нозете, исто така добри за физикална Терапија, Обновување или да се зголеми мобилноста.Она што се Вклучени : 5 вежба јамка бендови со колор-кодирани отпор нивоа, преносни торбичката и прирачникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста