• Новак
cciyu 4 Пакет Портокал/Жолта T10 Оптоварување Халоген W5W 168 194 2825 175 LED Внатрешни работи Светилки (сина)

cciyu 4 Пакет Портокал/Жолта T10 Оптоварување Халоген W5W 168 194 2825 175 LED Внатрешни работи Светилки (сина)

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

Напон Wattage : 12 V 5 W, Големина : 9.7 mm x 24.66 mm.База Тип : T10194 (W2.1x9.5d Оптоварување).Крстот Референца : W5 W (194 168) 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 504 2821 12256 12961 M158. Led Buld Големина : 9.7 mm x 24.66 mm ; База Тип : T10194 (W2.1x9.5d Оптоварување).Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно Ротирање тоа 180 степени (јават на поларитетот).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста