• Новак
cciyu T10 Цртичка Халоген Светилки W5W 168 194 2825 175 Инструмент Светилки Панел Мерач Кластер Светлина,4Pack Топло Бела

cciyu T10 Цртичка Халоген Светилки W5W 168 194 2825 175 Инструмент Светилки Панел Мерач Кластер Светлина,4Pack Топло Бела

Оценка на стоката:
DEN 234.72

Достапност
Производот е достапен

Функција : Напон Wattage : 12 V 5 W, Големина : 9.7 mm x 24.66 mm База Тип : T10194 (W2.1x9.5d Оптоварување);Боја : Топло Бела.Ако имате било каков проблем во врска со големината,ве молиме контактирајте со нас во секое време.Крстот Референца : W5 W (194 168) 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 504 2821 12256 12961 M158. Примена : Користи како табличка светлина,Внатрешни работи Мапа Светла,Куполата Светла,Паркинг Светла, Агол Светла,багажникот светло, од Страна на Маркерот Светлата Страна на Вратата Учтивост, Карго светлина, Багажникот светла итн.Тоа зависи од возилото.Универзална за сите автомобили колку само ако големината одговара.Честа употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Мопед, Приколка, RV, Брод, Морски, и др.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : Ако ПРЕДВОДЕНА не светне, едноставно Ротирање тоа 180 степени (јават на поларитетот).Покрај тоа, изберете систем не може да биде 100% точни.Ве молиме двојно проверете сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица големина за да потврдите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста