• Новак
Homyl Електронски Десктоп Калкулатор LCD Дисплеј Бизнис Сметководство Алатка за Бизнис Дома Канцеларија Подароци - Пинк

Homyl Електронски Десктоп Калкулатор LCD Дисплеј Бизнис Сметководство Алатка за Бизнис Дома Канцеларија Подароци - Пинк

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

* Двонасочна моќ : соларен и 1x Копчето Батеријата,LCD дисплеј. * Компактен,преносни и корисни, мала тежина и лесен за носење. * Направени од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив,монтажни keycap, лесен за чистење на прашина. * Соларна енергија, заштеда на енергија и еколошки. * Погоден за лична и професионална употреба.Опис : - Направени од премиум материјалот, тоа е сигурен и издржлив,монтажни keycap, лесен за чистење на прашина. - Две-начин на моќ : соларен и 1x Копчето Батеријата,LCD дисплеј. - Компактен,преносни и корисни, мала тежина и лесен за носење. - Соларна енергија, заштеда на енергија и еколошки. - Погоден за лична и професионална употреба.Спецификација : - Материјал : ABS Plastic Size Табела : Големина : Прибл.18.4x10.2x1.5cm/7.24x4.02x0.59inch Package Вклучува : 1 Парче Десктоп Calculator Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Декларирани спецификации

- Material:
ABS Plastic
Size Chart:
Size:
Approx.18.4x10.2x1.5cm/7.24x4.02x0.59inch
Package Includes:
1 Piece Desktop Calculator :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Комплементите на стоката

Веста